2016. május 2., hétfő

Soha ne mondd hogy soha 1


 
                       1 Fejezet találkozás

A mai nap is ugyanolyannak látszott.Felkelni végig hallgatni az unalmas locsogást, aztán haza és ott tanulni mennyire közhely.
Soha nem voltam hétköznapi személy, engem már kiskoromban a veszély vonzott. Amivel anyuékra a szivrohamot hoztam, bár csak hoztam mivel 13 éves koromban meghaltak. 😞 De nem beszélek erről mert tényleg lekésem a találkozást a barátnőmmel és elég mérges tud lenni.
  Hamarabb odaértem az előre megbeszélt helyre, már ott volt Hana barátosném már ott várakozott.
- Na végre h ideérkeztél tudod milyen nehéz bejutni ha nem időben érkezel - majd elkezdi magyarázni, h miért jo h ha időben érkezelstb.
- Befelyezted??- kérdeztem, de már az a vizcsepp már megjelent a fejemen. Kettőnk közül ő a legbohokásabb, én inkább veszély kedvelő vagyok.
- Én inkább bulikon lógok nem úgy mint te aki hülye mitológiai könyveket bújik - válaszolt csipősen. Szuros szemmel belenéztem a szemébe hogy érezze h túl lőtt a célon. Vettem egy mély levegőt majd nekikezdtem a mondandomnak, nem csaptam ki a hisztit most van a szülinapja nem szeretnék ünnepronto lenni.
- Inkább menjünk be - tanácsoltam, elkezd hevesen bologatni. Mikor bemegyünk Hanát elcsábitja innen egy hapsi igy már nincs értelme maradnom de nagy valószínűséggel Hana befog rúgni igy el kell cipelnem hazáig. Igy nekidölök a falnak és nézem a tömeget mig meg nem látok valakit aki eléggé meglep, de hátra fordul és pont a szemébe nézek. Állom a tekintetét de nem mélyülök el benne, nem adom meg az örömöt neki...

Ha tudni akarjátok h ki az az Idegen comment 


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése