2016. május 1., vasárnap

1 lépés 1 bejegyzés

Hadd mutatkozzak be Kedves látogató

Noré vagyok. A ti világotokban Anna.Most az Anna néven vagyok jelen. Mint sejthetitek ( vagy ha nem akkor most megtudjátok)  nem vagyok ember soha nem voltam az de majd elmondom. Mivel az időm mint a tenger sokáig fogok itt maradni. Ez a blog valami naploszerű lesz amiben megosztom veletek a gondolataim és h mi történt.
Le is irok magamról mindent amit tudni kell.
Nevem Noré ( szerencsés vagyok h nem kaptam hosszabb nevet)
Mit szeretek: sokmindent és sokmindent nem
Születésem: jo régen
Korom 500 nál abbahagytam a számolást.
Kinézetem: sötét hajjal és zöld szemmel büszkélkedhetek. Ugy 16nek nézek ki bár keveset vagyok abban a testben.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése