2016. május 2., hétfő

Soha ne mondd hogy soha 1


 
                       1 Fejezet találkozás

A mai nap is ugyanolyannak látszott.Felkelni végig hallgatni az unalmas locsogást, aztán haza és ott tanulni mennyire közhely.
Soha nem voltam hétköznapi személy, engem már kiskoromban a veszély vonzott. Amivel anyuékra a szivrohamot hoztam, bár csak hoztam mivel 13 éves koromban meghaltak. 😞 De nem beszélek erről mert tényleg lekésem a találkozást a barátnőmmel és elég mérges tud lenni.
  Hamarabb odaértem az előre megbeszélt helyre, már ott volt Hana barátosném már ott várakozott.
- Na végre h ideérkeztél tudod milyen nehéz bejutni ha nem időben érkezel - majd elkezdi magyarázni, h miért jo h ha időben érkezelstb.
- Befelyezted??- kérdeztem, de már az a vizcsepp már megjelent a fejemen. Kettőnk közül ő a legbohokásabb, én inkább veszély kedvelő vagyok.
- Én inkább bulikon lógok nem úgy mint te aki hülye mitológiai könyveket bújik - válaszolt csipősen. Szuros szemmel belenéztem a szemébe hogy érezze h túl lőtt a célon. Vettem egy mély levegőt majd nekikezdtem a mondandomnak, nem csaptam ki a hisztit most van a szülinapja nem szeretnék ünnepronto lenni.
- Inkább menjünk be - tanácsoltam, elkezd hevesen bologatni. Mikor bemegyünk Hanát elcsábitja innen egy hapsi igy már nincs értelme maradnom de nagy valószínűséggel Hana befog rúgni igy el kell cipelnem hazáig. Igy nekidölök a falnak és nézem a tömeget mig meg nem látok valakit aki eléggé meglep, de hátra fordul és pont a szemébe nézek. Állom a tekintetét de nem mélyülök el benne, nem adom meg az örömöt neki...

Ha tudni akarjátok h ki az az Idegen comment 


2016. május 1., vasárnap

Fontos

Sziasztok bocsi de most nem hozok részt. De megakarok osztani veletek egy fontos infot.
Csak akkor tudok nektek hozni valamit ha internet közelben vagyok, és nem naponta hozok új fejezetet az életemből, de szeretnék hamar megmutatni az életem.
Ui: Több ismerősöm mel megismerkedhetsz de valószínű hogy ismered őket.

1 lépés 1 bejegyzés

Hadd mutatkozzak be Kedves látogató

Noré vagyok. A ti világotokban Anna.Most az Anna néven vagyok jelen. Mint sejthetitek ( vagy ha nem akkor most megtudjátok)  nem vagyok ember soha nem voltam az de majd elmondom. Mivel az időm mint a tenger sokáig fogok itt maradni. Ez a blog valami naploszerű lesz amiben megosztom veletek a gondolataim és h mi történt.
Le is irok magamról mindent amit tudni kell.
Nevem Noré ( szerencsés vagyok h nem kaptam hosszabb nevet)
Mit szeretek: sokmindent és sokmindent nem
Születésem: jo régen
Korom 500 nál abbahagytam a számolást.
Kinézetem: sötét hajjal és zöld szemmel büszkélkedhetek. Ugy 16nek nézek ki bár keveset vagyok abban a testben.